Trendy

30.06.2016 16:02

Trendy nehty pro jarní sezónu 2016

Péče o nehty
Datum: 27.02.2016

Jaro už ťuká na vrátka. Pojďme si říct, jak v novém roce osvěžit naši manikúru. Jaké barvy budou na jaře in, a kterým technikám se máme přiučit. Na přehlídkových molech tentokráte zazářily sofistikované geometrické ornamenty, pastelové barvy, ale i odvážné metalické tóny. Kdo vsázel na nude styl i všechny odstíny červeni, vyhrává také!

1)    Pastelová klasika i “nahé” odstíny

Podle toho, s čím se vytasili módní tvůrci na svých přehlídkách, se na jaře můžeme těšit na celou škálu pastelových odstínů. Velký návrat slaví všechny podoby ošemetné modré od něžně světlé přes blankytnou, mentolovou, azurovou až po temnou kobaltovou. Doporučujeme sladit barvu laku s očními stíny nebo linkami.

 

Ani nenápadnými odstíny broskvové, lososové nebo béžové chybu neuděláte. Nude styl rozhodně patří do potřebné kategorie “každodenní nošení”. Neutrální odstíny se hodí ke všem barevným outfitům. Nehty působí elegantně a upraveně, a o to obvykle nejvíce jde. Navíc tělové odstíny opticky prodlužují prsty.

 

2)    Sofistikované ornamenty

Rovné linky od špičky až po půlměsíček na kořeni nehtu nebo jen elegantní ornamenty vykreslené na vršku budou na jaře výzvou pro všechny šikovné manikérky. Líbivé budou černé nebo neonové geometrické tvary na bílém podkladě. Minimalistický styl.

Novinkou je vzor “rybí cop”. Zapletené copy a různě zamotouzované twisty nejsou efektivní pouze na vlasech, ale i na nehtech. Každý “pruh” lakujte jinou barvou. S trochou cviku a šikovnosti to zvládnete (třebas že ne hned napoprvé).

 

3)    Metalické a neonové tóny

Absolutním protikladem k nenápadnému nude stylu jsou metalické a neonové barvy viditelné na míle daleko. Do práce se zářivými nehty asi nepůjdete, zato na party se stanete královnou večera. Moderní budou i nehty zdobené flitry.

 

4)    Romantické květy i něžné 3D mašličky

Květinové motivy patří na jaře i v létě ke stálicím na módním nebi. Objevují se na šatech a tentokráte i na nehtech. Tento rok zaplní ulice luční kvítí i japonské sakury. Ženy zase chtějí vypadat jako ženy. Svoji křehkost a něžnost ukazují i pomocí 3D efektů. Nebojte se nalepit si na nehty roztomilou mašličku nebo malou labutěnku.

 

5)    Odvážná francouzská manikúra

Francouzské klasice letos odzvonilo. Nedáte-li na ni dopustit, zkuste ji oživit jinými barevnými kombinacemi. Tělový základ zaměňte za pastelově růžovou a špičce dopřejte výraznou barbínovskou “pink”. Tón v tónu. Anebo jděte ještě dále a stříbrný podklad ozdobte kovově lesklou špičkou. Jedno je jasné, držet se při zemi se letos nenosí.

 

6)    Klasicky rudá...

Evergreen. Pravděpodobně ta nejvíc vzrušující barva na nehty. Absolutní klasika, která patří ke každé moderní, sebevědomé ženě. Určitě se jí nevyhýbejte. A nezapomeňte, že k rudým nehtům patří i rudé rty ve stejném odstínu. 

 

A co na to naše čtenářky?

Co si myslíte o nových trendech Vy, naše milé čtenářky? Řídíte se tím, co je zrovna v kurzu, nebo obvykle sázíte na osvědčenou klasiku? Děláte si manikúru sama nebo se raději svěřujete do rukou manikérky/kamarádky? Užívejte si jarní dny a buďte krásné!

 

www.budkrasna.cz/magazin/1133-trendy-nehty-pro-jarni-sezonu-2016/

 

Zpět